VESPER

PRVNÍ ČESKÝ HARD - POP

Novinky

Co aktuálně děje se?!


NOVÉ ALBUM JE NA SVĚTĚ!

VESPER VI objednávejte zde: https://www.goodday.cz/e-shop/cd-vesper-vi

Uličnice a uličníci! Jak jsme slíbili, tak plníme. Uvolnili jsme první oficiální music video našeho aktuálního singlu BOMBY. Klip můžete užívat zde: https://youtu.be/iVlMqicJzIw. Je to první vlaštovka z nového alba VESPER VI, které jsme pro vás připravili a které vrhneme na trh na přelomu měsíců září/říjen. 

Užívejte Bomby, komentujte, likujte, sdílejte! :-)

Další pecky budou následovat! Těšte se s námi, protože jen s vámi jsme VESPER!


Uličnice a Uličníci, blíží se léto a po létu podzim. A to je pro nás v letošním roce ten správný čas. Protože jak se blíží podzim, blíží se i vydání našeho nového alba, na které se společně tak těšíme. :-)

Kromě muziky, kterou budeme dodělávat ve studiu v polovině července, jsme začali pracovat i na obalu cd. A jak už je naším zvykem u posledních alb, opět se vyskytne nějaká vtipná jazyková hříčka. A s tou bude souviset i grafika celého obalu.

A protože jsme si focení cover fota opravdu užili, doufáme, že se vám bude líbit tak, jako nám. Malou ochutnávku toho, jak focení probíhalo, můžete vidět na fotografii. :-))

Děkujeme za podporu! jen s vámi jsme VESPER!


Vážení a milí,
nejen Vesper dostávají dva covidové roky za sebou do velmi obtížně řešitelné situace. V loňském roce se koncertní sezóna prakticky nerozjela a v tom letošním jsou pořadatelé stále zdrženliví. Víte už, že na podzim chystáme další (už šestou) desku. Jak to jde dohromady? Hrát, anebo nehrát? Máme za sebou, navzdory covidu, velmi úspěšný rok 2020. Podařilo se natočit tři nové písně a odprezentovat je nejen ve spřízněných rozhlasových stanicích a na sociálních sítích, ale především ve vydavatelství Good Day Records manželů Maškových. Jiří a Zuzana Maškovi se vzhledem ke kvalitě předvedených songů rozhodli vyčlenit prostor v redakčním plánu roku 2021 rovnou pro celou vesperáckou desku. Jako producent byl k projektu přizván Ondra Škoch známý kromě své současné Kapela Napořád i z dlouholetého působení ve skupině Chinaski. Spolupráce s Ondrou si velmi vážíme. Vnesl do naší hudby neotřelé tvůrčí postupy a už se nemůžeme dočkat, až nové písničky představíme světu. Sladkou tečkou na konec úspěšného roku byla sbírková kampaň na podporu nového alba na Startovac.cz, kdy se Vesperu podařilo vybrat cílovou částku za méně než polovinu vyhrazené doby. Jsme vám všem velmi vděční, že jste do nás s důvěrou vložili své peníze a chceme se vám odvděčit po všech stránkách skvělou deskou. To si ovšem vyžádá i nějakou oběť. A tou obětí je rozhodnutí, že si kapela pro letošní rok naordinuje koncertní pauzu. Důvodů pro to je celá řada. Mimo výše zmíněné nepříznivé situace kolem živého hraní obecně se chceme v průběhu jara a léta plně soustředit především na precizní výkony ve studiu a tak mnoho času na zkoušení koncertní podoby nových songů už nezbyde. Vzhledem k tomu, že všechna předchozí alba u Vesperu vznikala jaksi "za pochodu", chceme tímto novým přístupem k procesu nahrávání naznačit, že cítíme skutečnou zodpovědnost a za vybrané peníze chceme připravit něco pro Vesper nevšedního. Nemůžeme si dovolit zklamat vaše očekávání. Tentokrát přistupujeme k nahrávání úplně jinak. Není to nahodilá tvorba během jednoho týdne ve studiu. Všechno je promyšlené a každá písnička prochází před samotným nahráváním profesionálním předprodukčním procesem. Říká se, že všechno zlé je pro něco dobré. Tak snad to bude platit i v případě naší koncertní pauzy a my pro vás připravíme opravdovou hudební lahůdku. Buďte s námi, sledujte naše online informační kanály, novinky budou přicházet postupně. Nastavte si odběry, sledování YouTube, Spotify, Instagram, ať vám nic neuteče a naše muzika vám může zpříjemňovat tuhle složitou dobu. A hlavně: děkujeme za podporu! JEN S VÁMI JSME VESPER! 


Nové album na podzim 2021! 

Moc děkujeme všem příznivcům a fanouškům kapely za podporu!


Jste neuvěřitelní!!! Během prvních pár dnů se vybrala celá částka! Moc si toho vážíme a děkujeme!

Práce na nových skladbách se rozjely, tvoří se první demosnímky a aranžérské představy. Zhruba deset až dvanáct týdnů se budou připravovat první verze nových pecek. Sledujte naše webovky a sociální sítě, ať vám neujde nic z příprav.

Ještě jednou veliké díky!!! Jen s vámi jsme Vesper!


Aktuální album

VI (2021)

... máme málo všeho a všeho máme dost.
Přestože je v módě kárat minulost.
V lůně starý doby roste novej tvor.
Škoda jen, že už je pozdě vzít si Postinor ...

Šesté řadové album VI právě v prodeji!

Zakoupit album můžete zde

MRKNI, KDE HRAJEME 
A PŘIJĎ SI NÁS POSLECHNOUT

KONCERTNÍ PROGRAM SE NEUSTÁLE MĚNÍ. HLÍDEJ WEB, AŤ TI NEUTEČOU AKTUALITY!

SPOLUPRACUJEME